Vaikų kambario baldai

Galvojant apie vaikų kambarį vienas smagesnių dalykų yra jo interjero kūrimas, dekoruojant kambarį galima sugrįžti į savo vaikystę, prisiminti smagiausias akimirkas kurios nutiko jūsų vaikystėje, galbūt įterpti kažką įdomesnio iš savo senojo kambario. Pasitelkti savo vaizduotę, pasirinkti tinkamas spalvas savo mažylio kambarėliui yra svarbu nes vaikam labai daug kas skiriasi nuo suaugusiųjų supratimo. Taip pat vaikų kambario baldai turi būtų jaukus, šitoje erdvėje jūsų vaikas augs ir vystisis, todėl šis kambarys būtent turi būti saugus ir išmanus. Vaikams skirkite geriausią kambarį nes daugiausiai laiko praleis būtent ten. Turi tilpti visi reikalingi baldai vaikui kurie dažniausiai yra lova, spinta, stalas mokymuisi, taip pat turi likti erdvės ir žaidimams. Visgi jei norite ir jūs pasirengę įsirengti vaikų kambarį patys, turėtumėte atkreipti dėmesį į kelius patarimus. Vaikai kaip žinome yra judrus ir dažnai išsiblaškę, todėl patartina pirkti baldus su apvaliais kampais, kad nesusižalotų namuose, tai sumažina riziką nelaimingiems atsitikimams. Taip pat baldai turėtų būti patogūs vaiko ūgiui, leisti galimybei pasiekti norimus daiktus, ant baldų padėti daiktai turi būti lengvai pasiekiami.

Jei jūsų vaikui nėra daugiau nei 5 metai siūloma pasistatyti lovelę su apsauginiom tvorelėm, taip vaikas neiškris iš lovos bemiegant devintą sapną, taip pagerės vaikelio miegas ir jūsų. Kambarėlio sienas derėtų išdažyti šviesiomis spalvomis ar šviesiais tapetais, kad nepatirtumėte didelių nuostolių dėl vaiko kūrybinio noro kurti įrenkite tam skirtą vietą kur galėtų paišyti ant sienų. Yra specialių plaunamų tapetų kuriuos lengvai nuvalytumėte prireikus. Vaikų kambario baldai geriausiai turėtų būti vaikiški su įvairiomis spalvomis, daug negalvokite apie greitai išaugamus baldus, pas mus galite susirasti optimaliausią variantą pagal kambario erdvę, vaiko ir jūsų norus, ir nebijokite išleisti didelių pinigų, paskaičiuokite kiek kainuoja kokybiškos svetainės komplektas. Svarbu atskirti kas yra žaisminga jūsų vaikui ir nevargintu nuo per didelių margumynų. Kilimą galėtumėte priderinti jau prie esančių baldų, dažniausiai ir populiariausias kilimas yra mašinų kelias su įvairiais ženklais, jis turėtų būti trumpaplaukis, kad nesikauptų per daug dulkių, trupinių ar kitų nešvarumų, geriausiai pasirinkti lengvai valomą kilimą.

Interjeras

Kambario interjeras svarbus jo augimui, tobulėjimui, mąstymui ir taip toliau. Norėdami sužadinti vaiko susidomėjimą literatūra, pastatykite jaukų krėslelį ar patogią kėdutę, taip pat padėkite skaitymui skirtą lempą, pastatykite šalia kėdės lentyną kur būtų galima susidėti jam mėgiamas knygas ar kokius žurnalus. Kaip ir kituose kambariuose yra būtina spinta. Ji gali būti ne tik spinta, jei jos viduje įrengtumėte jaukią žaidimų erdvę pakeisdami spalvas. Jei jūsų įsigyta spinta yra iš dviejų dalių galite vienoje pusėje įrengti patalpą drabužių laikymui, kitoje pusėje įrenkite veidrodį, taip matuodamasis drabužius galės matyti ar jam tinka turimi drabužiai. Dažnas vaikas mėgsta žvaigždes ir svajoti apie jas, todėl yra išeitis papuošti lubas šviečiančiomis žvaigždelėmis kurios naktį šviečia ryškiomis spalvomis. Jei jūsų vaikas pasikviečia į svečius draugų pasirūpinkite erdve žaidimams. Taip pat vaikas mėgsta žaislus ir jų nori vis daugiau, būtina pasirūpinti jų padėjimo vieta, siūlyčiau nusipirkti vaikišką žaislų skrynelę kuri derėtų prie lovos, būtų patogu susidėti mėgstamus žaislus ir greitai juos pasiimti atgal. Vaikų kambario baldai svarbus faktorius vaiko vystumuisi, todėl negailėkite savo lėšų ir pirkite tik kokybiškus baldus. Taip investavę dalį savo biudžeto tikrai nepralošite, nes kokybiški baldai tarnaus ilgiau ir skoningai spalvoti daiktai pradžiugins jūsų turimą atžalą.