Miegamojo baldai

Svarbiausia atmosfera miegamajame yra interjero detalės. Būtina pasirinkti tinkamiausią kambario spalvą kuri nebūtų per daug melancholiška, nepertamsi, geriausia pasirinkti šviesesnes spalvas, kaip šviesiai žalia, geltona ar šviesiai mėlyna. Dažniausiai pasirenkama spalva yra balta, prie jos galime priderinti kitus baldus. Miegamojo baldai yra tik keli, kaip visi žinome svarbiausias baldas yra lova. Ji turi būti patogi, kad galėtum pailsėti po sunkios darbo dienos. Pasirenkant lovą galima rasti tradicinių ir kitokių lovų, tradicinės lovos dažniausiai būna medinės aptrauktos kokiu nors audiniu, jos dažnai tinka prie įvairaus interjero, prideda prabangos ar paprastumo. Netradicinės lovos būna įvairiausi tinklai ar ištiesti hamakai per visą kambarį, į juos nereikia didelių investicijų, o funkcionalumu nenusileidžia tradicinėms lovoms. Svarbus baldas taip pat yra vakaro staliukas, kuris būtų naudingas jei jis turėtų stalčius į kuriuos galėtumėte susidėti būtiniausius daiktus miegamojo kambaryje kaip gera knyga, juk geriau užmiegi paskaičius savo įdomiausią knygą. Vienas iš svarbiausių aksesuarų yra užuolaidos.

Geriausi

Geriausios užuolaidos yra naktinės, pasirinkite įdomias, naujoviškas naktines užuolaidas, taip papuošite dar labiau savo miegamąją vietą, jų būna visokiausių spalvų, raštų. Būtina įsigyti ir drabužių spintą kuri yra neįsivaizduojama kambaryje. Namų savininkai netoli miegamojo įsirengia atskirą kambarį susidėti savo reikiamus drabužius, tai atlaisvina miegamąją vietą, taip neužgriozdinamas kambarys. Jei turite butuką galite pasirinkti ir optimaliausią variantą kuris turėtų derėti su kambario išpavidalinimu, taip pat tikti prie kambario kompaktiškumo, praktiškumo. Per didelė spinta užgožtų kambario vaizdą, reikėtų atkreipti dėmėsį į dydį. Spinta dažniausiai statoma prie sienos, laisvame kampe arba tiesiog įmontuota į sieną. Kiti baldai nėra labai svarbūs, bet galima pagerinti interjerą su mažu foteliuku skaitymui, jei prieš miegą dar nesinori gultis į lovą. Veidrodžio staliukas taip pat tinka miegmajame, galime pasiruošti dienai būtent prie jo, tai didžiausias poreikis merginom ir moterim. Taip pat baldų išdėstymas yra svarbus jo funkcionalumui, pavyzdžiui lova pastatyta už durų sukelia nesaugumo jausmą, nematai kas įeina pro duris, dažnai žmonės vadovaujasi pagal feng shui patarimus kaip išdėstyti kambario baldus bei daiktus.

Miegamasis

Svarbu, kad miegamojo baldai būtų tinkamai išdėlioti, tai nusako jų patogumą, pavyzdžiui kaip geras čiužinys, baldų dydis turėtų atitikti kambario erdvę. Miegamajame praleidžiame tikrai nemažai laiko, tad svarbu išsirinkti tinkamus baldus bei tinkamą kambario interjerą, kadangi ten prasideda ir baigiasi mūsų diena, skaitome laikraščius, žurnalus ar žiūrime filmus.