Virtuvės baldai ne visur siūlomi didelėmis kainomis

Teko apžiūrėti siūlomus virtuvės baldus kažkokiame prekybos centre, bet matote, jog turima pinigų suma bus per daug maža? Tuomet negaiškite laiko įprastose vietose – virtuvės baldai ten siūlomi vos ne didžiausiomis kainomis. Gyventojams, norintiems įsisprausti į nedidelį biudžetą, vertėtų ieškoti pasiūlymų internete. Ne, kalba eina ne apie naudotus baldus, kuriuos siūlo paprasti žmonės per skelbimų portalus ar socialinius tinklus. Visus baldus pigiau įsigyti galima iš el. parduotuvių. Lietuvoje virtuvės ir kitus baldus siūlančios el. parduotuvės pateikia didelį asortimentą, o didžiausias tokių pardavėjų privalumas – ženkliai mažesnės kainos.

Virtuvės baldai visuomet turėtų būti perkami komplektais.

Interjero dizaineriai visada akcentuoja, kad ypač dideles sumas tenka leisti tiems, kurie virtuvės baldus renkasi atkirai. Tai reiškia, kad jeigu spinteles pirksite vienoje vietoje, stalą su kėdėmis – kitoje, tai nenustebkite, jeigu teks išleisti gerokai didesnę sumą nei planavote. Visada virtuvės baldų komplektai buvo pigesni nei pavieniai baldai iš atskirų pardavėjų. Internetinės baldų parduotuvės šiuo metu kaip tik siūlo mažiausias kainas – rinkitės jų pasiūlymus.

Įprastai virtuvės baldų komplektai pasižymi tuo, jog juos galima rinktis tiek pagal patalpų plotą, tiek ir pagal gyventojų skaičių. Pavyzdžiui, kai kurie virtuvės baldų komplektai skirti šeimoms, kurias sudaro ne mažiau nei 4 žmonės. Į tokius komplektus įeina ne tik spintelės, bet ir valgomasis stalas su kėdėmis. Žinoma, galite rinktis ir daug mažesnius baldų komplektus, į kuriuos įeitų tik spintelės, nes jeigu valgomasis kambarys bus visai kitur, tai jį teks apstatyti jau kitais baldais.

Jeigu virtuvės baldai vienoje vietoje siūlomi didelėmis kainomis, tai dar nereiškia, kad ir kitur kainos bus aukštos.

Internete dažnai pasitaiko atvejų, kuomet tie patys baldų komplektai vienose vietose kainuoja daugiau, o kitose – ženkliai mažiau. Tad, jeigu kažkurioje internetinėje parduotuvėje matote milžinišką kainą, tai bandykite to paties baldų komplekto ieškoti kitoje vietoje – tikėtina, kad rasite daug pigesnį analogišką variantą.

Pabrėžtina, kad virtuvės baldai visada turi būti perkami tik iš tokių el. parduotuvių, kurios taiko kokybės garantiją – jeigu po kelių dienų įsigyti baldai sulūš, tuomet galėsite reikalauti jų pakeitimo naujais.