Ne visada pigiausi baldai yra geriausias pasirinkimas

Ieškote prie jūsų namų interjero tinkančių šiuolaikiškų baldų, bet nežinote ar pakaks pinigų jų įsigijimui? Dabar baldai kiekvienoje parduotuvėje ar prekybos centre siūlomi skirtingomis kainomis, tačiau anot dizainerių, nereikėtų manyti, kad visi jie bus tinkami. Pirmiausia pirkėjams siūloma atsižvelgti į kokybę, nes vis dėlto – baldai perkami su sąlyga, kad namuose jie stovės ne vienerius metus. Renkantis pigius baldus, tikėtina, kad jie tarnaus neilgai, todėl vėliau juos teks pirkti iš naujo. Norintiems geriausio kokybės ir kainos santykio, siūloma ieškoti internetinių parduotuvių pasiūlymų, nes dažniausiai jie pateisina visus pirkėjų lūkesčius. Tiesa, rinktis reikia ne bet kokias el. parduotuves.

Lietuvoje baldai siūlomi tiek tiesioginių gamintojų, tiek prekybos centrų, tiek ir privačių asmenų. Kaip pradžioje minėta, geriausia būtų dairytis į elektroninių parduotuvių pasiūlymus, nes ten kainos ir kokybės santykis yra optimaliausias. Tiems, kuriems norisi ilgaamžiškų baldų, reikėtų dairytis į unikalių baldų gamintojus. Žinoma, unikalūs baldai, kurie gaminami pagal specialų užsakymą, neretai kainuoja žymiai daugiau nei standartiniai gaminiai, tad ne visi juos gali įpirkti. Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kad perkant unikalus baldus, juos išmesti bus gaila, jeigu po kažkiek metų keisite namų interjerą.

Elektroninėse parduotuvėse siūlomi baldai dažniausiai yra geros kokybės ir pakankamai mažos kainos, tačiau nereikėtų pasinaudoti visais pasiūlymais aklai. Interjero dizainerių teigimu, baldus rinktis iš privačių mažai žinomų asmenų būtų per daug rizikinga. Privatūs asmenys, kurie gamina baldus pagal specialius užsakymus, dažniausiai jau turi savo klientų ratą, tie klientai jau paliko atsiliepimus. Tad, jeigu jau dairotės į privačius pasiūlymus, tai pasidomėkite ir tuos pasiūlymus pateikusio privataus asmens reputacija. Tas pats taikoma ir renkantis internetines parduotuves.

Jokiu būdu nerekomenduojama dairytis tose el. parduotuvėse, kurios yra naujos ir dar neišbandytos. Kartais kai kurie sukčiai tyčia kuria fiktyvias internetines parduotuves nurodydami mažiausias baldų kainas. Kai pirkėjai perveda pinigus, jie tiesiog nieko nepristato, o pirkėjai lieka su nuostoliais. Baldai internetu turi būti perkami tik iš sąžiningų pardavėjų.