Miegamojo baldai nulemia ir miego kokybę, ir savijautą rytais

Rytais tenka keltis su skaudančia nugara ir įtemptais raumenimis? Priežastis dėl ko taip gali būti – netinkami miegamojo baldai. Anot specialistų, miegamojo kambario baldai turi būti pasirenkami atsižvelgiant į žmogaus kūno padėtį gulint, o tai reiškia, kad gulėti reikia ne ant pigiai įsigytos lovos, bet tinkamai pasirinkto čiužinio. Miegamojo baldus šiuo metu galima įsigyti su čiužiniais, tačiau turėkite galvoje, kad ne visi jie yra tinkami. Norint įsigyti kokybiškus miegamojo baldus, pirmiau siūloma pasidomėti el. parduotuvių pateikiamais pasiūlymais. Visus miegamojo baldus vertėtų rinktis pagal tą patį interjerą, nes vis dėlto – tai leistų jaustis daug jaukiau.

Miegamojo baldus šiuo metu įsigyti galima internete esančiose el. parduotuvėse. Tačiau siūloma kruopščiai peržiūrėti visus siūlomu komplektus ir jų kainas. Pavyzdžiui, kai kurie baldų komplektai gali būti be galo pigūs, tačiau ar jie bus patvarūs – vargu. Pasak ekspertų, miegamojo baldai turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant į baldų kokybę – kuo jie patvaresni, tuo jie bus stabilesni. Aiškiau kalbant, kai kurie pigiausi miegamojo baldai yra labai nestabilūs – kuomet keičiamos kūno padėtys gulint, juda ir visos konstrukcijos. To tikrai negali būti. Ne veltui daugelyje prekybos centrų pirkėjai išbando įvairias lovas, sofas, fotelius tiesiog juose atsigulę ar atsisėdę. Jeigu perkate internetu, tai aišku, jog tokių bandymų atlikti negalėsite, todėl kalbant apie stabilumą, rinkitės tokius miegamojo baldus, kurie pagaminti iš medienos ar kitų tvirtų konstrukcijų.

Internetu miegamojo baldai siūlomi ne tik paprastų el. parduotuvių. Norintiems užsisakyti baldus, bet tuo pačiu norintiems juos prieš pirkimą išbandyti, reikėtų internete paieškoti tokių parduotuvių, kurios turėtų ir fizines prekyvietes. Internetiniame kataloge būtų paprasčiau išsirinkti norimo dizaino baldus, o paskui liktų tik nuvykti į vietą ir ten juos išbandyti. Jeigu viskas tiks – juos vietoje galėsite ir užsisakyti.

Dabar tiek miegamojo, tiek ir visi kiti baldai nemokamai gali būti pristatomi į bet kurį Lietuvos miestą. Svarbiausia yra pasiekti tam tikrą sumą – pardavėjai ją aiškiai nusako. Perkant miegamojo baldus, vertėtų rinktis komplektus, jog nereikėtų kiekvieno baldo ieškoti vis kitoje vietoje, o taip pat tokiu būdu galbūt išvengsite ir pristatymo mokesčių.