Kokiais kriterijais remtis, kuomet perkami virtuvės baldai?

Renovavote būstą ir nusprendėte, kad ir visi baldai turi būti nauji ir modernūs? Tam prireiks ir nemažai pinigų. Net ir virtuvės baldai jums gali atsieiti nemenką sumą – viskas priklausys nuo jūsų domėjimosi taupymo ypatumais. Kalbant apie virtuvės baldus, interjero dizaineriai pataria nesirinkti tų pigių gaminių, kurie yra labai trapūs, nes kaip žinote – už prastą kokybę tenka mokėti antrą tiek sumos, kiek buvo išleista pradžioje. Virtuvės baldai, pasak interjero dizainerių, turi būti pasirenkami atsižvelgiant į keletą kriterijų, o taupantiems pinigus, reikėtų pamiršti privačius pasiūlymus iš neaiškių asmenų.

Pigiausiai virtuvės baldai siūlomi elektroninėje erdvėje. Kadangi Lietuvoje el. prekybos mąstai nei kiek nemažėja, o kaip tik didėja, pastebima ir sparčiai kylanti konkurencija tarp pardavėjų. Visgi, dabar baldus galima užsisakyti ne tik iš lietuviškų prekybos centrų ar el. parduotuvių – vis daugiau žmonių renkasi ir lenkiškus gaminius. Kalbant apie elektroninę erdvę, tai anot interjero dizainerių, įrenginėjantiems būstą siūloma pirmiau apsidairyti elektroninėse parduotuvėse. Pabrėžiama tai, kad vargu ar kuris nors įprastas prekybos centras pasiūlys mažesnes kainas, nei siūlo el. parduotuvės. Paprasčiausiai, internete virtuvės baldai siūlomi mažesnėmis kainomis, ir visai ne dėlto, kad galbūt jie yra prastos kokybės. Mažos kainos internete vyrauja dėl aukštos konkurencijos. Tad, vienas iš būdų sutaupyti kažkiek pinigų – baldų pirkimas internetu.

Atminkite – virtuvės baldai turi atlaikyti ir nemenką krūvį. Rinkdamiesi virtuvės baldus, turite pasidomėti iš kokių medžiagų jie yra pagaminti. Pigiausi yra spausto kartono gaminiai. Jie yra ypač trapūs kuomet pakliūna didelis vandens kiekis. Virtuvės baldai turi atlaikyti nemenką svorį, todėl visų spintelių, stalų ar kėdžių paviršius turėtų būti pagamintas iš kiek stipresnių medžiagų, tarkime – medienos ar medienos drožlių plokščių. Atminkite, kad už kokybę tenka mokėti didesnę kainą, tad nesusigundykite kelis kartus pigiau kainuojančiais baldais – jie ko gero bus nepatvarūs.

Virtuvės baldai, kaip ir visi kiti – derinami prie interjero. Būtų apmaudu rinktis tokius virtuvės baldus, kurie kainuoja pigiausiai, bet nėra atrodantys šiuolaikiškai. Nepamirškite – visus baldus reikia derinti prie interjero, nes juk nenorėtumėte paskui namie jaustis nejaukiai?