Baldai internetu dabar gali būti įsigyjami daug mažesnėmis kainomis!

Nuvykę į baldų prekybos centrą apstulbote pamatę milžiniškas kainas? Galvojote, kad visi baldai jums kainuos gerokai pigiau? Juos be vargo mažesnėmis kainomis galite įsigyti gana paprastai, ir aišku – kalba eina ne apie prekybos centrus. Jums vertėtų išbandyti elektroninių parduotuvių privalumus. Aiškiai matoma, kad jose baldų kainos yra adekvatesnės, todėl jūsų turimas biudžetas galbūt ir bus pakankamas. Tiesa, baldus internetu užsakyti reikėtų įvertinant visus niuansus ir galimybes. Paprasčiau kalbant, norintiems sutaupyti pinigų, baldus internetu reikėtų pirkti vadovaujantis keliomis nerašytomis taisyklėmis.

Baldai internetu dažnai parduodami ir prekybos centrų. Jeigu prieš tai buvote viename iš populiariausių prekybos centrų ir ten nusivylėte kainomis, tai dar nereiškia, kad ir kituose – mažiau žinomuose prekybos centruose ar parduotuvėse bus tas pats. Supraskite, ne visos baldų parduotuvės yra pajėgios skirti milžiniškas sumas reklamai. Jums reikėtų internete ieškoti baldų parduotuvių. Dauguma jų prekiauja tiek internetu, tiek ir fizinėse vietose. Labai svarbu paminėti, kad kai kurie baldų pardavėjai neretai internete nustato daug mažesnes kainas. Mat, tokiais atvejais pardavėjams netenka daug laiko gaišti aptarnaujant pirkėjus. Jums  reikėtų tik pateikti užsakymą ir tiek.

Baldai gali būti užsakomi ir be pristatymo. Norintiems išleisti kuo mažesnes sumas, būtina įvertinti ir pardavėjo nustatytus pristatymo mokesčius. Kai kurios parduotuvės gali prašyti labai didelių sumų už pristatymą, o kitos gali pristatymo mokesčio ir nereikalauti. Užsakantiems nemažus baldų kiekius t.y. komplektus, galima tikėtis ir nemokamo pristatymo, jeigu užsakymo vertė yra didžiulė. Kai kurios el. parduotuvės yra nubrėžusios ribas, kurias pasiekę, klientai gali nesivarginti dėl baldų atvežimo. Taip pat paminėti reikia ir tai, kad kai kurios el. parduotuvės gali būti visai šalia jūsų namų. Paprastai kalbant, jeigu el. parduotuvė turi fizinę prekyvietę, tai jūs patys galite vykti ir atsiimti užsakytus baldus norimu laiku.

Visi baldai turėtų būti įsigyjami laikantis saugumo standartų. Nerekomenduojama rinktis tų el. parduotuvių, kurios turi begalę negatyvių atsiliepimų iš buvusių klientų. Nesvarbu ar būtų skundžiamasi baldų kokybe ar aptarnavimu – geriau jau nerizikuokite visai.